Kongres PTK 2015 mobile app

Trzecia odsłona aplikacji mobilnej przygotowana dla uczestników XIX Międzynarodowego Kongresu PTK we Wrocławiu. Zrealizowana przez zespół MEDICALmultimedia aplikacja standartowo była dostępna w dwóch wersjach systemowych: iOS i Adroid, przystosowana zarówno na smartphony jak i tablety. Nowością w tym roku był specjalny moduł poświęceny motywowi kongresu "Kardiologia jest sztuką".

 

Podstawowe moduły, które obejmowała aplikacja mobilna PTK Kongres 2015:

 

Aktualności – Moduł zawierający najnowsze informacje dotyczące wydarzenia, wiadomości przekazywane przez Komitet Naukowy i Organizacyjny, jak również aktualne zmiany w programie. Aktualności mogą być zsynchronizowane z wiadomościami umieszczanymi na stronie internetowej kongresu.

Program Kongresu – Podstawowy moduł aplikacji, zawierający szczegółowy program Kongresu. Przewidujący podział na sale, daty, godziny. Umożliwiający sprawną nawigację po dniach oraz pozwalający na szybkie zapoznanie się z tematyką sesji i wykładowcami.

Tematyka – Alternatywny sposób przeglądania programu, umożliwiający zapoznanie się z tematyką sesji Kongresu i prześledzenie harmonogramu odbywania się ich w poszczególnych salach.

Mój Kongres – Element aplikacji umożliwiający zaplanowanie aktywności na kongresie. Pozwalał na wybranie  preferowanych wykładów oraz wyeksportowanie ich, tak z poziomu programu, jak i modułu "tematyka" poprzez odznaczenie odpowiedniej ikonki.

Plan sal – Moduł prezentujący wizualizacje obiektów kongresowych uwzględniające rozkład sal wykładowych.