Kongres PTK 2014 mobile app

Kolejna odsłona aplikacji mobilnej dedykowana dla uczestników XVIII Międzynarodowego Kongresu PTK w Poznaniu. Korzyści wynikające z użytkowania oraz funkcjonalność aplikacji doceniło w tym roku jeszcze więcej osób. Aplikacja przygotowana przez zespół medicalMULTIMEDIA była dostępna w dwóch wersjach systemowych iOS i Adroid na smartfony oraz tablety.

 

Podstawowe moduły, które obejmowała aplikacja mobilna PTK Kongres 2014:

 

Aktualności – Moduł zawierający najnowsze informacje dotyczące wydarzenia, wiadomości przekazywane przez Komitet Naukowy i Organizacyjny, jak również aktualne zmiany w programie. Aktualności mogą być zsynchronizowane z wiadomościami umieszczanymi na stronie internetowej kongresu.

Program Kongresu – Podstawowy moduł aplikacji, zawierający szczegółowy program Kongresu. Przewidujący podział na sale, daty, godziny. Umożliwiający sprawną nawigację po dniach oraz pozwalający na szybkie zapoznanie się z tematyką sesji i wykładowcami.

Tematyka – Jako alternatywny sposób przeglądania programu, umożliwiający zapoznanie się z poszczególnymi tematykami Kongresu i prześledzenie harmonogramu odbywania się ich na poszczególnych salach.

Mój Kongres – Element aplikacji umożliwiający zaplanowanie aktywności na kongresie. Pozwalał na wybranie  preferowanych wykładów oraz wyeksportowanie ich, tak z poziomu programu, jak i modułu "tematyka" poprzez odznaczenie odpowiedniej ikonki.

Plan sal – Moduł prezentujący wizualizacje obiektów kongresowych uwzględniające rozkład sal wykładowych.